DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 19.09.2015 10:30 : Sokol Luhačovice Vs SK Žeravice

Luhačovice  -  Žeravice  21:26 (10:10)

Hodnocení trenéra Jana Zdařila:
Boje o mistrovské body v novém soutěžním ročníku jsme zahájili v Luhačovicích. Domácí tým posílený o hráče Brna, Zlína a Zubří vstoupil do zápasu mnohem lépe a získal až tří brankové vedení. Pomohla k tomu i skutečnost, že v této části zápasu většina našich střeleckých pokusů končila na tyčích soupeřovy branky. Přesto se nám v 16 min. povedlo srovnat skóre na 5:5. V následujícím proběhu dobře hrající domácí tým opět výsledkově odskočil, ale závěr prvního poločasu opět patřil nám. Poločasové remíza 10:10 byla asi zasloužená.
Úvod druhého poločasu začal ve stejném duchu jako ten první. Domácí šli do vedení a my jsme museli dotahovat jejich náskok. Tento vývoj pokračoval až do 46 min. a stavu 18 : 18. Poté jsme se poprvé v utkání dostali do vedení. Domácí tým tento vývoj zaskočil. Ztratili jistotu a po jejich chybách jsme hlavně po
rychlých brejcích navyšovali skóre v náš prospěch na konečných 26 : 21.
Hráče je třeba pochválit za vůli po vítězství, i když vývoj zápasu pro nás nebyl dlouho příznivý. Své si hlavně odvedli oba brankaři, kteří nás v kritických momentech podrželi. Potěšitelná je také rozložená střelba branek na více hráčů. Stínem zápasu bylo zranění Josefa Brady.

Sestava a branky: Janovský Petr (B), Machát Jakub (B), Brada Josef, Janeček Milan 4, Mádr Radek 2, Rob Jan, Šoustal Jan 6, Študent David 4, Uvíra Lukáš 1, Vaculík Michal, Zedek Petr, Zubík Jiří 4, Zubík Marek 5