DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

Novinky všech družstev

2018-04-09 |  Zubík Jiří | Mladší dorostenky

Mladší dorostenky se držely do poločasu

V sobotním zápase chtěly mladší dorostenky po úspěšné pražské misi uspět, Tatran Bohunice byl ale těžkým soupeřem a zápas ve druhém poločase ovládnul. Holky odešly ze hřiště s mankem sedmi branek.   ....více

2018-04-08 |  Zubík Jiří | Starší žáci

Také starší žáci na body nedosáhli

Starší žáci absolvovali ostrý jarní start, v Kostelci proti domácímu Centru Haná A prohráli 29:13.   ....více

2018-04-08 |  Zubík Jiří | Mladší žactvo

Mladší žactvo v jarní premiéře bodově neuspělo

Mladší mnižactvo vstoupilo do jarní části své soutěže porážkou na půdě olomouckého DHC ZORA. Prohrálo o dvě branky 15:17.    ....více

2018-04-07 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci padli s Litovlí

Druhý celek tabulky byl dnes v hale přerovského Spartaku nad síly našeho družstva, kluci s Tatranem prohráli rozdílem dvanácti branek 20:32.   ....více

2018-04-06 |  Zubík Jiří | Nic

Uklízíme Česko a posbíráme staré železo

Také v letošním roce se házenkáři SK Žeravice zapojí do akce Ukliďme Česko. Na úklidu naší obce v podstatě pracujeme již od středy, hlavní část proběhne v sobotu 7. dubna od 8 hodin společně se sběrem železného šrotu.   ....více

2018-04-03 |  Zubík Jiří | Nic

Nedělní zápasy mužů a mladších dorostenců odloženy

Z důvodů vytížení sportovní haly v Zubří došlo k odložení nedělních utkání mužů s Lesanou Zubří a mladších dorostenců s HC ROBE Zubří B.   ....více

2018-04-02 |  Zubík Jiří | Mladší dorostenky

Mladší dorostenky to na PHC dotáhly až do B finále!

Nejdříve čtvrté místo v základní skupině, poté spanilá jízda až do B - finále. V něm sice dorostenky nestačily na dánský celek DUH/UH ESBJERG I, i tak ale klobouk dolů. Velká gratulace!!!   ....více

2018-04-02 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci pronikli do A - finále, ve skupině ale nebodovali

Pouť starších dorostenců letošním ročníkem Prague Handball Cupu skončila v A - finálové skupině. Přesto je bilance kluků v nejprestižnější kategorii solidní . Děkujeme za dobrou reprezentaci klubu!   ....více

2018-03-30 |  Zubík Jiří | Nic

Prague Handball Cup 2018 s naší účastí

V letošním ročníku největšího halového turnaje v házené s názvem Prague Handball Cup máme hned dvojí zastoupení. Reprezentovat nás budou mladší dorostenky a starší dorostenci.   ....více

2018-03-26 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci zdolali Horku nejtěsnějším rozdílem

Starší dorostenci zápas s Horkou nad Moravou, hraný v Senici na Hané, s mírnými problémy zvládli. Ve druhé půli sice prohospodařili čtyřbrankové poločasové vedení a v samotném závěru dali domácím šanci na vyrovnání. Naštěstí Vojta Juliš vytáhnul v pravý moment zákrok zápasu a body si tak naši kluci přece jen odvezli.   ....více

2018-03-25 |  Zubík Jiří | Muži

Muži se opět trápili, na body nebylo ani pomyšlení

Zápas s Olomoucí na domácí palubovce měl jednoznačný průběh. Hosté s přehledem dokráčeli k zisku bodů, naši hráči nedokázali být rovnocenným soupeřem.   ....více

2018-03-25 |  Zubík Jiří | Mladší dorost

Mladší dorostenci vydřeli body s Olomoucí

V zápase dvou vyrovnaných celků jsme měli po většinu zápasu mírně navrch, soupeř téměř celé utkání dotahoval. V závěru jsme byli za tuto aktivitu odměněni a brankou ze sedmimetrového hodu jsme urvali cenné vítězství.   ....více

2018-03-18 |  Zubík Jiří | Muži

Muži ve Frýdku nepřekvapili

Muži ve Frýdku v poločase vedli, nakonec ale odjeli s prázdnou. Frýdek-Místek - SKŽ 31:26 (15:16).   ....více

2018-03-18 |  Zubík Jiří | Mladší dorost

Mladší dorostenci dostali ve Zlíně naloženo

S prvním těžkým soupeřem přišla první jarní porážka mladších dorostenců. Ve Zlíně kluci zaostávali ve všech směrech a prohráli nedůstojným rozdílem 22 branek.   ....více

2018-03-11 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci oplatili Olomouci podzimní prohru

K jedinému utkání víkendu zajížděli starší dorostenci do Olomouce a jejich mise byla úspěšná. Domácí HBC zdolali 33:26. Gratulujeme!!!   ....více

2018-03-06 |  Zubík Jiří | Mini žactvo

Naše starší minižactvo ovládlo domácí turnaj

Do sobotního turnaje zasáhlo naše starší minižactvo hned se třemi týmy. Ty obsadily 1. 2. a 4. místo. Gratulujeme!!!   ....více

2018-03-05 |  Zubík Jiří | Mladší dorostenky

Dorostenky podlehly Porubě

Mladší dorostenky v domácím utkání hraném v Přerově podlehly Sokolu Poruba 22:31 (13:14).   ....více

2018-03-04 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci v zápase rozdílných poločasů v Polance prohráli

Po půli těsné vedení, ve druhé pauze velký obrat domácích: SHK Polanka x SK Žeravice 28:21 (13:14).   ....více

2018-03-03 |  Zubík Jiří | Muži

Muži se nechali v důležitém zápase připravit o body Uničovem

Soupeř nastoupil do zápasu s kdysi extraligovým Pohlmanem, vedl téměř v celém průběhu a v závěru uhájil nejtěsnější vedení.    ....více

2018-03-03 |  Zubík Jiří | Nic

....více

2018-03-03 |  Zubík Jiří | Mladší dorost

Mladší dorostenci s Uničovem nezaváhali

V zápase s jedním ze slabších soupeřů kluci splnili povinnost vítězství a zvítězili více než dvacetibrankovým rozdílem.    ....více

2018-02-28 |  Zubík Jiří | Mini žactvo

V sobotu pořádáme turnaj mladšího minižactva

Minisérii tří turnajů, které pořádáme v zimní přestávce v naší hale v Žeravicích, završí v sobotu 3.3.2018 mladší minižactvo.   ....více

2018-02-28 |  Zubík Jiří | Nic

Valná hromada zvolila nový výbor, předsedou nadále ing. Pavel Zubík

V pátek 23. února se v prostorách sportovní haly SKŽ uskutečnila valná hromada, na které byl mimo jiné zvolen výkonný výbor klubu. Posléze byli na ustanovující schůzi výkonného výboru zvoleni statutární zástupci klubu.   ....více

Ohlédnutí za Bobo Cupem 2018

Dva dny bojovalo nase minižactvo na turnaji Bobo Cup ve Velké Bystřici. Mladší starší tým čekalo osm soupeřů. Mladsi mini se umistili na 7.mistě,starsi na 6.mistě.... pochvala za statečnost a vytrvalost.   ....více

2018-02-24 |  Zubík Jiří | Mladší žactvo

V domácím turnaji mladšího žactva zvítězila ZORA Olomouc

Mladší žactvo obsadilo na domácím turnaji v Žeravicích čtvrté místo. Turnaj ovládla ZORA Olomouc.   ....více

2018-02-24 |  Zubík Jiří | Muži

Muži živili v Holešově šanci jen do dvacáté minuty

Vydařený vstup do utkání a až čtyřbrankové vedení našich hráčů vzalo ve zbytku poločasu za své. Družstvo rezignovalo na obranu a nechalo domácí zápas pohodlně ovládnout. Ve druhé půli potvrdili domácí roli lídra soutěže a zápas kontrolovali.   ....více

2018-02-24 |  Zubík Jiří | Mladší dorost

Mladší dorostenci po půli zabrali a zápas v Holešově ovládli

Přestože mladší dorostenci v Holešově stále vedli, spokojeni můžou být až s druhým poločasem, kdy konečně potvrdili roli favorita.   ....více

2018-02-24 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci podruhé doma úspěšní

Druhý domácí start, druhé vítězství. Starší dorostenci v dopoledním utkání porazili Centrum Haná 31:19 a získali další dva body do tabulky II. ligy.   ....více

2018-02-21 |  Zubík Jiří | Mladší žactvo

V sobotu pořádáme turnaj mladšího žactva

V sobotu máme možnost shlédnout, jak si v přípravě počíná mladší žactvo. Účast na turnaji přislíbilo 5 týmů a snad nás čeká zajímavá podívaná.   ....více

2018-02-18 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci se vrací z Telnice s prázdnou

Domácí Sokol Tenice byl nad síly našeho týmu. Kluci prohráli o šestnáct branek.   ....více