DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 26.09.2015 14:30 : SK Žeravice Vs TATRAN Litovel

Žeravice - Litovel 23:27 (13:12)

Po vyrovnaném začátku naše družstvo získalo až pětibrankové vedení a mělo zápas dobře rozehraný. Největší zásluhu na tom měl David Bajer, který se dokázal nejčastěji prosazovat střelbou z prostoru levé spojky. V posledních čtyřech minutách první půle jsme ale nedokázali skórovat a rázem se náš náskok smrsknul na jednobrankový. Velká škoda, neboť soupeř v první půli nebyl příliš aktivní a příliš neprojevoval hlad po vítězství. Bohužel jsme se tomuto přizpůsobili a namísto toho, abychom zápas rozhodli, jsme se spokojili s hubeným vedením. A to se nám ve druhé půli samozřejmě vymstilo. Po pěti odehraným minutách jsme poprvé prohrávali a od té doby již jen tahali za kratší konec. V rozmezí 7. - 16. minuty hosté šňůrou sedmi branek definitivně rozhodli a nic na tom nezměnil ani náš závěrečný finiš, při kterém jsme ze stavu 17:24 snížili na konečných 23:27. Teprve v této fázi jsme hráli rychlou házenou, kterou se chceme prezentovat. Pozdě a zcela zbytečně!

Sestava a branky: Adam Tvaróg (B), Pavel Bajer 3, Tomáš Jurášek 2, Adam Chovanec 4, Jakub Potrok, Adam Kotěšovský 1, David Mikeška, Miroslav Telíšek 1, Daniel Mika 1, Tomáš Bartůněk, David Bajer 10, Marek Šebesta, Adam Hos 1