DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 06.12.2015 08:00 : 1. kolo Žákovské ligy Vs poř. HC Zlín

Hodnocení Jaroslava Soukupa:

V neděli 6. prosince 2015 začala v Luhačovicích prvním turnajem pro naše starší žákyně Žákovská liga 2015 -2016

Los přisoudil našemu družstvu hned na úvod velmi silné soupeře, a to HC Zlín „A“, Otrokovice, Sokol Ostrava – Zábřeh a SHK Velká nad Veličkou.

Všechna družstva mimo soupeře z Ostravy nebyla pro naše družstvo neznámou. Se Zlínem a Otrokovicemi se setkáváme v soutěži Zlínské ligy a víme, že výkonnostně jsou na vyšší úrovni než naše hráčky. I proto jsme se soustředili zejména na utkání s Ostravou a Velkou nad Veličkou, kde jsme se chtěli porvat o první body.

SK ŽERAVICE – SOKOL OSTRAVA – ZÁBŘEH        13:24 (7:8)

V prvním zápase nás čekala výše zmíněná Ostrava – Zábřeh, ještě do zhruba 8.min druhého poločasu drželo naše družstvo se soupeřkami vyrovnanou partii, pak bohužel vinou neproměněných šancí, spousty ztracených míčů a technických chyb, nám soupeřky ve skóre odskočily a sen o prvních bodech se rázem rozplynul.

Další dvě utkání s HC Zlín „A“ 16:30 (10:19)  a Otrokovicemi  8:19 (5:11) měla jednoznačný průběh a soupeři zcela jasně na hřišti dominovali. V těchto zápasech dostali větší herní prostor i hráčky z lavičky.

SK ŽERAVICE – SHK VELKÁ NAD VELIČKOU        21:20 (13:9)

Do posledního zápasu turnaje nastoupily naše hráčky s odhodláním oplatit soupeřkám z Velké nad Veličkou týden starou porážku z jejich domácího turnaje.

Úvod zápasu a celý první poločas se nám tento úkol dařilo plnit. Hráli jsme s chutí, bojovností a odměnou nám bylo poločasové vedení 13:9. Bohužel se nám opět nevydařil vstup do druhého poločasu. Přestalo se nám dařit proměňovat jasné střelecké šance, vytratila se rychlost, aktivní a nápaditá hra z prvního poločasu, přišla nervozita a rázem bylo skóre srovnáno. Naštěstí se podařilo po time-outu holky znovu vrátit do hry a až do konce poločasu už byl k vidění na hřišti jen tuhý boj o vítězství, které by pro oba aktéry zápasu znamenalo první dva body v letošní Žákovské lize. Naprosto vyrovnaný a dramatický závěr druhého poločasu vygradoval v samém konci utkání. Našim holkám se podařilo zvrátit skóre na vedení 21:20 a soupeři už moc času na srovnání skóre nezbývalo. Po celkem přísně nařízeném sedmimetrovém hodu měl soupeř osm vteřin před konečným hvizdem šanci srovnat, naštěstí pro nás šanci nevyužil a vítězství zůstalo nám.

Všechny hráčky si za své výkony na tomto turnaji zaslouží velkou pochvalu a poděkování. Jen tak dál holky !!!

Sestava a branky: Anna Možíšová 21, Lenka Šebestová 16, Elena Sekaninová 7, Vendula Onderková 3, Lenka Obzinová 3, Adéla Iwoniaková 1, Alena Částečková 2, Anna Zubíková 2, Eva Uhlířová 2, Eva Hrabicová 1, Markéta Lysáková

Statistiky jednotlivých utkání naleznete na stránkách ČSH  ZDE.