DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 13.02.2016 08:00 : 3. kolo Žákovské ligy Vs poř. H.Mělník

V sobotu 13. února 2016 pokračovala 3. kolem Žákovská liga starší žákyň. Pořadatelem XIV. skupiny se stal Mělník, mimo domácí Mělník nás čekala ještě utkání s Pardubicemi, Litovlí a Slávií Praha.

Favoritem turnaje byla jednoznačně Slávia Praha, která se drží v popředí celkového pořadí. Ostatní družstva mimo DHK Litovel byla pro nás neznámou a posuzovat kvalitu soupeře dle postavení v tabulce je velice ošidné, jak jsme se přesvědčili ve druhém kole se Sokolem Písek.

SK ŽERAVICE – HÁZENÁ MĚLNÍK         23:14 (14 :7)

Vstup do utkání se nám příliš nevyvedl a i přes poločasové vedení o čtyři branky jsme nemohli být s výkonem spokojeni. S postupem času se náš herní projev začal zlepšovat, hlavně díky zvýšené rychlosti, přesnosti a nápaditější hře.  Druhý poločas už se proto odehrával zcela v naši režii a utkání jsme v pohodě dovedli do vítězného konce.

SK ŽERAVICE – DHK PARDUBICE „A“        23:10 (13:4)

Druhé utkání se výsledkově i herně našim hráčkám jednoznačně vydařilo, soupeřky jsme přehrávali jak rychlostně, tak i kombinačně. Dařila se spolupráce s pivotem a zejména se zvýšila úspěšnost střelby a také obranná činnost.

SK ŽERAVICE – DHK LITOVEL          28:20 (15:12)

Soupeře z Litovle známe ze vzájemných utkání v soutěži Zlínské ligy, v poslední době udělal výrazný výkonnostní vzestup a také na tomto turnaji se prezentoval kvalitní hrou. Celý první poločas byl naprosto vyrovnaný, odskočit ve skóre se nám podařilo až v úplném konci prvního poločasu. O konečném výsledku se rozhodlo na začátku druhého poločasu, kdy se nám podařilo odskočit na rozdíl až sedmi branek a pak už si naše hráčky udržovaly bezpečný náskok a připsaly si další cenné vítězství a body do celkové tabulky.

SK ŽERAVICE – SLÁVIA PRAHA        9:26  (7:15)

Poslední utkání s favoritem turnaje bylo jednoznačnou záležitostí soupeře. Našim holkám se nevydařil vstup do utkání a rázem jsme prohrávali 2:8 a o osudu utkání bylo rozhodnuto. V převážné části utkání dostaly příležitost hráčky, které v předchozích utkáních nedostaly tolik herního času a proti silnému soupeři rozhodně nezklamaly.

Celkově můžeme hodnotit 3. kolo určitě pozitivně. Tajně jsme doufali v zisk 6 bodů a tento plán jsme splnili, potěšující je i předvedená hra a v některých utkáních i obranná činnost a využívání pivota. Ještě zlepšit proměňování vyložených šancí a budeme na tom ještě lépe J

Po třech kolech máme na kontě zisk 14 bodů a v celkovém pořadí si určitě výrazně polepšíme. Další kolo ŽL nás čeká 12. března, pořadatelem bude DHC Plzeň.

Sestava a branky: Tereza Krejčí (B), Barbora Zdráhalová (B) – Anna Možíšová 29, Anna Zubíková 13, Lenka Šebestová 12, Vendula Onderková 11, Elena Sekaninová 7, Alena Částečková 4, Lenka Obzinová 3, Karolína Černá 3, Eva Uhlířová 1, Eva Hrabicová, Adéla Iwoniaková