DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 20.03.2016 09:00 : SK Žeravice Vs Centrum Haná

SK Žeravice  x  TJ Sokol Centrum Haná 25:31 (11:11)

Naše družstvo bez opor Pavla Večeři (nemoc) a Norberta Menšíka (zranění) se v zápase proti herně vyspělejšímu týmu snažilo zabojovat o důležité body, ale nepovedlo se. Soupeř předváděl rychlou házenou, snadno se dostával do zakončení, ale v koncovce byl zejména v první půli nepřesný (spousta ran mimo branku), anebo neúspěšný (několik dobrých zákroků předvedl Vojtěch Juliš v naší brance). Naše hra naopak působila těžkopádně, zejména když hosté vysunuli hrot na obranu 1:5. V podstatě se soustředili na našeho nejlepšího hráče Lukáše Hybnera, čímž značně otupili naši údernou sílu. Samostatnou kapitolou byly nevynucené ztráty míčů, které nás stejně jako v předchozích utkáních stále srážení. I přes poločasovou remízu 11:11 byl rozdíl mezi oběma celky zjevný a bylo jen otázkou času, kdy to hostům začne padat. Po přestávce se toto potvrdilo. Hřáči Centra Haná zpřesnili střelbu a zápas kontrolovali, byť naši kluci srdnatě bojovali až do konce. Bohužel v této sestavě můžeme konkurovat maximálně tak průměrným týmům, nikoliv těm lepším, ke kterým Centrum Haná patří.

Sestava a branky: Vojtěch Juliš (br.), Marek Šebesta 3, Vilém Biječek, Lukáš Hybner 7, Matěj Slováček 1, Matěj Plevák 4/1, Vojtěch Nosek 5, Adam Chovanec, David Bajer, Filip Suchánek 5/2