DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 04.10.2015 11:30 : CEMENT Hranice Vs SK Žeravice

Hranice - Žeravice 20:20 (10:13)

Třetí zápas podzimu jsme sehráli v Hranicích, kde nás čekal výkonnostně vyrovnaný soupeř (ověřeno přátelským utkání těsně před sezonou). V zápase jsme chtěli konečně bodovat, i když jsme nastoupili bez pěti hráčů sestavy.
I s tímto handicapem jsme začali lépe než domácí a v úvodu zápasu jsme byli vždy o branku vepředu. V polovině první půle, kdy se David Bajer z pole přesunul mezi tyče, jsme se utrhli na rozdíl tří branek (8:5). Tento náskok jsme však bohužel nedovedli do přestávky zvýraznit a nechali jsme domácí ve hře.
Po změně stran nejprve následovala oboustranně nevýrazná pasáž, stále jsme ale drželi náskok tří branek. Poté domácí přidali a v 15. minutě druhé půle poprvé v zápase vedli (17:16). V tu chvíli se začalo rozhodovat o konečném výsledku. Za stavu 18:18 jsme nedokázali proměnit dvě vyložené střelecké šance (sedmimetrový hod a trhák), čímž jsme posadili na koně domácí hráče. Těm se podařilo asi minutu před koncem získat dvoubrankové vedení a s námi to vypadalo bledě. V následujícím oddechovém čase jsme si sice stanovili plán jak dospět k remíze, otázkou ale bylo, zda jej dokážeme také zrealizovat. S jeho první částí jsme neměli větší problém. Po jednoduché rychlé kombinaci nás Štěpán Rodek z křídla přiblížil na rozdíl jediné branky. Následně se nám podařilo také získat míč, když soupeř ze stejné pozice nebyl úspěšný. V tu chvíli do konce utkání zbývalo asi 25 vteřin. V tomto čase jsme již nenalezli cestu ke střelbě, získali jsme ale výhodu zahrávat devítimetrový hod po čase. A protože jej David Bajer dokázal ranou mezi obránci ve zdi proměnit, zápas se skončil dle mého sice šťastnou, ale zaslouženou remízou. Jak se ukázalo, vždy je třeba bojovat až do konce a stále věřit!!!

Sestava a branky: Adam Tvaróg (B), David Bajer (B) 2, Pavel Bajer 5, Adam Chovanec 2, Dominik Filipski, Adam Kotěšovský 6/1, Miroslav Telíšek 1, Daniel Mika, Štěpán Rodek 2, Tomáš Bartůněk, Marek Šebesta 2