DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 09.04.2016 14:30 : SK Žeravice Vs HC Zlín B

SK Žeravice  x  HC Zín B  21:17 (10:11)

HODNOCENÍ TRENÉRA JAROSLAVA SOUKUPA:

Sportovní hala Spartaku Přerov se v sobotu stala dějištěm druhého jarního zápasu Zlínské ligy starších žákyň. Za soupeře nám bylo družstvo HC Zlín „B“ , které nás na podzim na své palubovce porazilo poměrně jednoznačně 33 : 17 , tudíž jsme měli soupeři co vracet.

Do utkání jsme tentokrát vstoupili poměrně lépe než v minulém utkání v Litovli. Ale i přes tento fakt jsme si nedokázali vybudovat výraznější vedení, zejména z důvodu, že se nám nedařilo eliminovat největší zbraň soupeře a to rychlé protiútoky, které jsme soupeři nabízeli po našich zbytečných chybách v útoku. V závěru prvního poločasu se soupeři podařilo zvrátit poločasové vedení na svou stranu a do druhého poločasu vstupovalo s jednobrankovým vedením 11:10

Přestávka nám přišla vhod, museli jsme holkám důrazně domluvit, ale i je povzbudit a namotivovat, zápas nebyl rozhodně ztracen.

Vstup do druhého poločasu byl výrazně lepší, hru jsme zjednodušili, přidali i střelbu z dálky, zlepšili obranou činnost a na skóre se to ihned projevilo. Brzy jsme si vypracovali dvou až čtyřbrankové vedení, které jsme si dokázali stále udržovat. Celkem v pohodě jsme zvládli i závěr utkání, kdy už dostali šanci všechny hráčky sestavy.

Velký podíl na vítězství měla výborně chytající Tereza Krejčí, která svými zákroky svůj team několikrát výrazně podržela.

Vítězství se silným soupeřem je určitě zasloužené a potěšující. Holkám patří poděkování hlavně za zlepšený výkon ve druhém poločase.

Sestava a branky: Tereza Krejčí, Barbora Zdráhalová – Anna Možíšová 6, Lenka Šebestová 6/3, Anna Zubíková 5, Vendula Onderková 1, Lenka Obzinová 1, Elena Sekaninová 1, Alena Částečková 1, Eva Hrabicová, Karolína Černá, Adéla Iwoniaková, Markéta Lysáková, Eva Uhlířová