DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 09.04.2016 17:30 : SK Žeravice Vs Sokol Luhačovice

SK Žeravice  x  TJ Sokol Luhačovice  23:24 (15:13)

Poprvé pod vedením trenéra Petra Janovského nastoupili naši hráči s jasným cílem získat dva body. A první půle záměru družstva také nasvědčovala, tedy s výjimkou posledních čtyř minut, kdy naši hráči nechali soupeře ze stavu 15:9  upravit na poločasových 15:13! Závěr prvního poločasu byl jakýmsi prvním varováním v jinak bezproblémovém průběhu. Bohužel herní obraz posledních minut se přenesl i do druhého dějství. Během sedmi minut hosté srovnali, po odehraných 11. minutách již vedli. Naši hráči se namísto útočné kombinační hry uchýlili k individuálnímu pojetí a tato hra neslavila úspěch. Soupeř dával branky podstatně snadněji a dá se říci, že zápas až do konce kontroloval, byť sám také v útoku příliš neexceloval. Zápas skončil jednobrankovým rozdílem, ale naši poslední branku jsme zaznamenali až těsně před závěrečným hvizdem, takže prostor pro vyrovnaní již nebyl.

Klukům nelze vyčítat málo snahy nebo bojovnosti a nasazení. Spíše to chce hrát více týmověji a zodpovědněji.

Sestava a branky: Jiří Jarolím (br), Jakub Machát (br), Milan Janeček 2, David Študent 7/1, Jan Šoustal 3, Lukáš Uvíra 1, Michal Vaculík 3, Marek Zubík 4, Josef Brada 1, Jan Rob, Petr Simon, Jiří Zubík 2