DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 10.04.2016 15:00 : Sokol Juliánov Vs SK Žeravice

SOKOL JULIÁNOV  X  SK ŽERAVICE  31:23 (14:12)

Celý první poločas se hrála poměrně vyrovnaná partie, obě družstva se vystřídala ve vedení a poločasový náskok domácích se zrodil až v posledních čtyřech minutách (12:11 jsme ještě vedli). Kluci hráli poměrně dobře, dokázali si vytvářet šance a nebylo jim co zásadního vytknout. Po přestávce jsme velmi dobře nastoupili, šňůrou čtyř branek jsme získali dvoubrankové vedení, které ale domácí dokázali poměrně rychle zlikvidovat. Soupeř dotahoval až do 47. minuty, kdy se poprvé ve druhé půli ujal vedení 20:19. Po krátké vyrovnané pasáži a našem time-outu ale přišla sprcha v podobě totálního herního kolapsu. Domácí vyhráli poslední desetiminutovku přesvědčivě 10:2 a bylo vymalováno. Bohužel tato závěrečná část zápasu zcela zkazila dojem z výkonu našeho družstva a připravila nás o body, které nutně potřebujeme.

Sestava a branky: Vojtěch Lujiš (br), Pavel Bajer, Marek Šebesta 1, Pavel Večeřa 7, Matěj Slováček, Matěj Plevák 2, Vojtěch Nosek 6, Adam Chovanec, Filip Suchánek 4, David Bajer 4