DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 03.10.2015 11:00 : TJ Valašské Meziříčí Vs SK Žeravice

Valašské Meziříčí - Žeravice 27:29 (14:14)

Hodnocení trenéra Jana Zdařila:
K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli k dosud neporaženému Valašskému Meziříčí. Lépe do zápasu vstoupili domácí hráči, kteří především zásluhou sedmimetrových hodů získali malý náskok. Tento rozdíl skóre ve svůj prospěch si udržovali prakticky celou první část zápasu. Nám se však podařilo v závěru první půle srovnat na poločasových 14 : 14. Na začátku druhé půle jsme si sice vypracovali dvoubrankové vedení, ale domácí kontrovali a opět otočili skóre ve svůj prospěch. To si udržovali až do stavu 19:17. Pak jsme zvýšeným úsilím a také díky lepší fyzické kondici otočili vývoj zápasu v náš prospěch a dovedli zápas k vítězství v poměru 29:27. Ve druhém poločase jsme přitom hráli dvakrát v oslabení jen s třemi hráči v poli a jednou dokonce jen s dvěma! Domácí hráči této výhody nedokázali využít a nerozhodli utkání ve svůj prospěch. Nás tento fakt posílil do úspěšné koncovky zápasu. Tým je nutno pochválit za morálku a vůli po vítězství.
Chtěl bych ještě vyzdvihnout několik aspektů, které měly vliv na úspěšný výsledek. Marek Zubík jako spojka konečně pálil z dálky ostrými. David Študent zasáhl do posledních přibližně 10 min. a jako pro domácí obranu neokoukaný hráč vsítil velmi důležité branky. A konečně během prvního poločasu nastoupil poprvé za náš tým brankař Michal Zaoral a hlavně v druhém dějství v rozhodujících momentech tým podržel, čímž výraznou měrou přispěl k vítězství.

Sestava a branky: Machát Jakub /B/, Zaoral Michal /B/, Adámek Martin, Brada Josef 1, Janeček Milan 3, Mádr Radek 1, Rob Jan 1, Sprušil Adam, Študent David 5, Uvíra Lukáš 2, Vaculík Michal 1, Zedek Petr, Zubík Jiří 5, Zubík Marek 10