DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 30.04.2016 15:00 : Házená Uničov Vs SK Žeravice

HÁZENÁ UNIČOV  x  SK ŽERAVICE  25:20 (14:14)

Zápas na hřišti duhého Uničova nepřinesl žádnou oslnivou házenou, ale spíše boj, při němž bylo k vidění velké množství nepřesností a chyb. Naši hráči po většinu času tahali za kratší konec a vlastně se dá říci, že zahráli necelou  čtvrthodinu z celého zápasu. To když dokázali soupeře rozběhat a snadno si vytvářeli střelecké příležitosti. Z nepříznivého stavu 4:11 šli do vedení a když byl potřetí vyloučen hráč Uničova Šenk, měli cestu k bodům nadějnou. V poločase byl stav 14:14, chtělo to jen dobře vstoupit do druhé půle a brzy rozhodnout. Jenže namísto tlaku přišel návrat k pomalé a hlavně individuálně pojaté útočně hře. Je pravdou, že k ní vedl i obranný systém Uničova 1:5, ale vázla spolupráce dvojic popř. trojic. A protože se nedařila ani střelba, domácí zápas ovládli a zvítězili pětibrankových rozdílem. Martin Adámek si navíc v závěru zápasů vykoledoval červenou kartu, když reklamoval nepotrestaný faul soupeře, a hned tak si zřejmě nazahraje. Naděje na postup definitívně vzala za své, ale je třeba bojovat až do konce soutěže.

Sestava a branky: Jiří Jarolím (B), Jakub Machát (B), Milan Janeček 1, David Študent 1/1, Martin Adámek 1, Jan Šoustal 4,  Jiří Hanák 1, Lukáš Uvíra, Lukáš Vaculík 1, Marek Zubík 5, Josef Brada 1, Jan Rob, Petr Simon 1, Jiří Zubík 4