DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

středa 25.05.2016 17:30 : SK Žeravice Vs ZORA Olomouc A

Původní termín 28.5.2016, 10:30 hod. změněn po dohodě obou klubů z důvodu účasti našeho družstva na ITS Cupu 2016.

SK ŽERAVICE   x   DHK ZORA OLOMOUC A   25:18  (11:11)

Z důvodu účasti na víkendovém turnaji ITS Kunovice jsme předehrávali utkání se Zorou Olomouc „A“ v netradičním hracím dni a to ve středu  25. 5. 2015 v 17:30 hod. na našem hřišti v Žeravicích. Bohužel utkání nepřálo počasí, od poledne se přehnalo přes Žeravice několik vydatných dešťů, které i přes následné slunečné počasí ovlivnily kvalitu hracího povrchu, ale i s tímto faktem se musí u venkovního hřiště počítat.

Samotné utkání se pro nás v začátku nevyvíjelo zrovna příznivě, soupeř měl daleko lepší vstup do utkání, nám vázl pohyb, zejména v obraně. Pozdě a nebo vůbec jsme nepřistupovali ke střílejícím vysokým spojkám soupeře, který nás za to tvrdě trestal a výsledkem toho bylo i tříbrankové vedení Zory Olomouc. Také proměňování jasných brankových šancí nebyla v prvním poločase naše parádní disciplína a proto se nebylo čemu divit, že po prvním poločase svítil na výsledkové tabuli stav 11:11

Pokud jsme chtěli výsledek utkání zvrátit v náš prospěch, bylo nutné výraznět změnit obranou činnost, přidat na rychlosti a začít proměňovat střelecké příležitosti. Tento náš záměr se nám naštěstí ve druhém poločase podařilo splnit a utkání jsme již měli pod kontrolou. Podařilo se nám zahrát několik rychlých, pohledných kombinací a rychlých útoků, za což hráčky sklidily oprávněný potlesk diváků.

Vítězství v regionálním derby se silným soupeřem je určitě zasloužené a potěšující. Holkám patří poděkování hlavně za zlepšený výkon ve druhém poločase.

Sestava a branky: Tereza Krejčí, Barbora Zdráhalová – Anna Možíšová 11, Lenka Šebestová 8/2, Elena Sekaninová 4, Vendula Onderková 1, Anna Zubíková 1, Lenka Obzinová, Markéta Lysáková, Alena Částečková, Eva Hrabicová, Adéla Iwoniaková, Eva Uhlířová