DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 19.09.2015 11:30 : STM Olomouc 02 Vs SK Žeravice

STM Olomouc B  -  Žeravice  34:25 (14:14)

Zápas v Olomouci, který byl naším prvním na podzim, začal v ostrém tempu. Již ve druhé minutě svítil na ukazateli stav 5:2! Domácí hráli rychlou házenou a bez větších problémů nás přehrávali, my jsme si sice šance dokázali vytvářet, nedůrazná nebo nepřesná střelba nás ale srážela dolů. Změnou obranného systému i díky občasnému úspěšnému zákroku Davida Bajera v brance se nám podařilo soupeře přibrzdit a protože jsme se zvedli i střelecky, v 11. minutě bylo srovnáno 7:7. Naše následující prostřídání sestavy domácí opět posadilo na koně, tříbrankové manko jsme ale opět dokázali smazat. 10 vteřin před koncem poločasu jsme šli poprvé do vedení 14:13, olomoučtí ale dokázali ve zbývajícím čase srovnat - 14:14. Druhý poločas jsme začali dobře, když Pavel Bajer zařídil vedení 15:14. Domácí ale bleskově srovnali a postupně přidávali další branky, na které jsme již nedokázali odpovědět, byť šance jsme na to měli. Po 9. odehraných minutách vedla Olomouc 22:17. Zhruba na pětibrankovém rozdílu jsme se dokázali držet do 20. minuty druhé půle. V poslední pětiminutovce již hrála silně improvizovaná sestava a domácí skóre navýšili na 34:25.

Celkově lze říci, že jsme obstáli v útočné hře, měli mírné problémy s koncovkou a slabší jsme byli v obranné činnosti včetně výkonů brankářů. Bojovnost a snaha nám nescházela, soupeř nás ale přehrál a zaslouženě zvítězil.

Sestava a branky: David Bajer (B) 1, Adam Tvaróg (B), Pavel Bajer 7, Tomáš Jurášek 1, Adam Chovanec 5, Jakub Potrok, Dominik Filipski 1, Adam Kotěšovský 6, Radek Podola, David Mikeška, Daniel Mika 1, Adam Hos 2, Štěpán Rodek, Marek Šebesta 1