DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 21.05.2016 13:15 : SK Žeravice B Vs Centrum Haná B

Změněno hlášenkou po dohodě klubů, původní termín 11.6.2016.

SK ŽERAVICE B   x   TJ SOKOL CENTRUM HANÁ B   19:13  (11:6)

Namlsáni předchozím vítězstvím na ZOŘE vstoupilo naše družstvo do zápasu s velkou chutí. V obraněně bylo důrazné, chytil se brankář Šimon Dobeš, ve předu zase úřadoval Pepíno Suchánek, který nejčastěji využil toho, že se soupeř příliš soustředil na bránění pivotky Venduly Onderkové. Své průniky obranou dokázal i zužitkovat a tak bylo naše družstvo stále ve vedení. Postupně se střelecky přidávali další hráči a tak jsme v poločase překvapivě vedli 11:6. Po přestávce soupeř zahrozil dvěma rychlými trefami, naše družstvo ale dokázalo odpovědět stejně a dá se říci, že se až do konce hrálo vyrovnané utkání. Roli střelce převzal ve druhé půli Vojta Vodička, neztratili se ale ani Jirka Mráček a Natálie Rodeková. Svůj podíl na vítězství ale mají všichni! Družstvo vybojovalo své druhé VELKÉ vítězství a snad ho tento výsledek povzbudí do dalšího tréninku.

Sestava a branky: Šimon Dobeš (B), Amálie Cahlíková, Jiří Spielvogel, Beáta Pleváková, Natálie Rodeková 2, Josef Suchánek 7, Vendula Onderková 3, Vojtěch Vodička 4, Jiří Mráček 3, Aneta Janovská