DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 27.08.2016 16:00 : Žeravice Vs Fatra Napajedla

SKŽ   x   TJ SLAVIA FATRA NAPAJEDLA   27:25 (10:12)

1. kolo Českého poháru přivedlo do Žeravice druholigové družstvo TJ Slavia Fatra Napajedla a znamenalo další pokus našeho celku o postup do druhého kola této soutěže. V našem dresu se poprvé představili Martin Pavelka a dorostenec Vít Divila, ze staršího dorostu vypomohl ještě Karel Mayer. Do branky se vrátil Michal Zaoral, po dlouhodobém zranění nastoupil Petr Zedek. Nově složené družstvo zápas se štěstím dotáhlo do vítězného konce a postoupilo!!!

Dlouhou dobu se ale zdálo, že soupeř zápas zvládne a potvrdí roli favorita. Naši hráči totiž tahali za kratší konec a stále jen dotahovali. V prvním poločase byli ve vedení jen dvakrát, a to za stavu 9:8 a 10:9. Závěr prvního dějství ale kluci nezvládli a v poločase ztráceli dvě branky. Po přestávce vše probíhalo obdobně až do 40. minuty a stavu 13:16. Poté přišla šňůra čtyř branek, na níž měl velký podíl brankář Michal Zaoral. A začalo drama. Na hřiště se vkradlo velké množství nervozity a chyb. Hosté hráli nedisciplinovaně a za řeči si vysloužili dvě červené karty. I tak ale v závěru dokázali smazat tříbrankový náskok a zápas skončil remízou 22:22. Na řadu tak přišel sedmičkový rozstřel. V něm naši hráči nezaváhali ani jednou a díky tomu, že Michal Zaoral jeden pokus soupeře zlikvidoval, mohli se naši hráči po poslední úspěšné ráně Honzy Roba radovat z historicky prvního vítězství v této soutěži.

Gratulace!!!  Ve druhém kole narazíme na v loňském roce extraligový celek HC Zlín!!!

Sestava a branky: Jakub Machát, Michal Zaoral B,  Martin Pavelka 5/2, Vít Divila 1, Karel Mayer 6/3, Petr Zedek 3/2, Michal Vaculík, Marek Zubík 2/1, Josef Brada 1, Jan Rob 2/1, Jiří Zubík 7