DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 11.09.2016 15:00 : SK Žeravice Vs HC Zlín

SKŽ   x   HC ZLÍN   23:31  (13:14)

Los 2. kola Českého poháru přisoudil našemu družstvu v loňském roce extraligový Zlín, tedy soupeře, který byl jednoznačným favoritem zápasu. A to i přesto, že v neděli dorazil bez svých největších opor.

Zápas překvapivě začal lépe pro nás, soupeř dlouhou dobu jakoby vyčkával, až tropická teplota ubere družstvu krajské ligy síly a elán. Diváci tak mohli vidět několik našich pohledných akcí, mezi které se občas vložil rychlý kontr soupeře. O vedení jsme podle očekávání přišli. Stalo se tak ve 26. minutě a již za toto si naši hráči zaslouží pochvalu. Ani začátek druhé půle nepřinesl drtivý nápor soupeře, ale spíše hru podobnou té z první půle. V 39. minutě jsme naposledy v zápase vedli v poměru 21:20. S přibývajícími minutami ale přece jen začali našim hráčům docházet síly a rozdíl mezi oběma celky se zvýraznil. V závěru pak hosté nejčastěji z brejků náskok navýšili na konečných 23:31.

Zápas potěšil v tom, že naši kluci bojovali ze všech sil i přesto, že v nohách měli sobotní těžké utkání ve Valmezu. Prohráli, ale důstojně. Na druhou stranu diváci jistě čekali od hostujícího týmu více házenkářských lahůdek a pohledných kombinací, nejen "povinné" vítězství.

Sestava a branky: Jakub Machát (B), Michal Zaoral (B), Martin Adámek 4, Vít Divila 1, Karel Mayer 3, Jiří Hanák, Petr Zedek 1, Michal Vaculík 1, Marek Zubík 4, Josef Brada 2, Jan Rob 1, Ondřej Kupec 1, Jiří Zubík 5