DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 10.10.2015 16:00 : SK Žeravice Vs Házená Uničov

Žeravice - Uničov 24:28 (10:12)

V přímém souboji o druhé místo průběžné tabulky naši hráči neobstáli, prohráli doma s Uničovem čtyřbrankovým rozdílem. Soupeř hrál kolektivněji a projevil větší sehranost i taktickou vyzrálost.
V úvodu přitom vše vypadalo dobře. V brance se dařilo Michalu Zaoralovi, Milan Janeček předvedl dva úspěšně zakončené rychlé útoky a vedení 3:1 bylo na světě. Nemělo ale dlouhého trvání. S postupem času se totiž ukázalo, že svůj den nemají krajní spojky (Marek Zubík, Lukáš Uvíra a Jan Šoustal). Několik jejich neúspěšných střeleckých pokusů zmrazilo naši ofenzívu, která se tak nejčastěji spoléhala na již zmíněného Milana Janečka a jeho rychlé nohy. To samozřejmě nemohlo stačit, zvláště, když naše obranná činnost vykazovala četná okénka. Do poločasu jsme sice prohrávali, ale stále bylo o co hrát.
Po přestávce se očekával náš nápor a obrat. Ten se ale nedostavil. Uničov si nejprve dokázal držet dvoubrankový náskok, který s přibývajícími minutami ještě navyšoval. Nic na tom nezměnil ani výborný výkon Davida Študenta, který ve druhém poločase zaznamenal 8 branek (celkem 10). Zůstal totiž až příliš osamocen na to, aby to proti kompaktnímu soupeři stačilo.

Sestava a branky: Michal Zaoral (B), Jiří Jarolím (B), Petr Janovský (B), Milan Janeček 6, David Študent 10/2, Jan Šoustal, Lukáš Uvíra 1, Petr Zedek, Radek Mádr, Michal Vaculík, Marek Zubík, Josef Brada 3, Jan Rob, Jiří Zubík 4