DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 22.10.2016 14:30 : SK Žeravice Vs Centrum Haná

SKŽ    x   TJ Sokol Centrum Haná  32:18 (16:7)

Poslední zápas základní části byl přímým soubojem o účast v nadstavbě prvních čtyřech týmů Ligy Olomouckého kraje, kde se bude hrát o přímý postup do Žákovské ligy (v našem případě je šance téměř nulová, neboť se hrají odvety s účastníky čtyřky a my jsem s celky STM Olomouc A, Velké Bystřice a Hranic již jednou prohráli a tudíž ztrácíme 6 bodů). Přesto chtělo naše družstvo postoupit mezi krajskou elitu a když už nic, alespoň sehrát 3 utkání s kvalitními soupeři. K tomu jsme potřebovali zvítězit rozdílem tří nebo více branek a TO SE POVEDLO! Rozlosování nadstavby včetně tabulky vzájemných zápasů naleznete ZDE.

Do zápasu kluci vstoupili tím nejlepším možným způsobem. Na soupeře doslova vlétli a díky důrazu v obraně a téměř bezchybné koncovce jsme brzy šli do vícebrankového vedení. Po odehrané čtvrhodině svítilo na tabuli skóre 12:5 a vše bylo OK. Jenže pak se brankostroj značně přibrzdil, naštěstí toho soupeř ale nedokázal využít a v poločase jsme si tak mohli užívat devítibrankového náskoku.

V přestávce byli kluci nabádáni k tomu, aby opět začali důrazně a naplno a brzy zápas rozhodli definitívně. Na hřišti to ale vypadalo přesně naopak. Soupeř ovládnul prvních 7 minut druhého dějství a přehrál nás 7:2. Chvíli po našem time-outu se ale vše vrátilo do kolejí z první půle. Zase jsme chytili tempo a byli jednoznačně lepším celkem, což dokládá suverénní vítězství rozdílem čtrnácti branek v poměru 32:18.

Za body nás nejvíce táhnul Adam Kotěšovský, který potvrdil roli lídra družstva. Střelecky jeho 14-ti brankám sekundovali Pavel Bajer, Radek Podola a překvapivě také Dan Mika, který odehrál snad nejlepší utkání podzimu. Ostatní hráči přispěli více dobrou defenzívou, své odvedl také Karel Čepica v brance. Takže pochvala všem!