DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 26.11.2016 08:30 : Kvalifikace Žákovské ligy Vs poř. SKP Frýdek-Místek

V rámci kvalifikační skupiny A Žákovské ligy 2016/2017, která se hrála ve Frýdku - Místku, sehrálo naše družstvo 4 těžká utkání.

SKŽ - HC ZLÍN  16:23 (8:12)

Zápas se Zlínem jsme nerozehráli špatně, přesto jsme za soupeřem mírně zaostávali, když ten využil každé naší chybičky. V poločase jsme se pak rozhodli šetřit síly klíčových hráčů na další zápasy, zejména pak utkání s Ostravou a Luhačovicemi.

Branky: Kotěšovský 9, Bajer 2, Šebesta 2, Mikeška 1, Podola 1, Rodek 1

SKŽ - SOKOL OSTRAVA  29:14 (15:8)

V tomto zápase jsme již potřebovali nutně bodovat, abychom si udrželi reálné šance na postup. Do 5. minuty jsme stále dotahovali jednobrankový náskok soupeře, v dalším průběhu jsme již šli do vedení a do poločasu zápas rozhodli. I ve druhé půli byl zápas v naší režii a anakonec skončil suverénním vítězstvím.

Branky: Kotěšovský 13, Bajer 7, Mika 3, Rodek 3, Možíš 1, Podola 1

SKŽ - PEPINO SKP FRÝDEK - MÍSTEK  17:20 (9:10)

Domácí Frýdek - Místek byl těžkým soupeřem a vzhledem k dosavadním výsledkům i favorit utkání. Přesto jsem s ním dokázali držet krok celou první půli. Nevydařený vstup do 2. poločasu znamenal tříbrankové vedení domácích, opět jsme ale dotáhli a dá se říci, že jsme byli ve hře téměř do konce. To ale zárověň znamenalo úbytek velkého množství sil, které mohly v posledním rozhodujícím zápase s Luhačovicemi chybět.

Branky: Bajer 6, Kotěšovský 5, Mika 5, Šebesta 1

SKŽ - TJ LUHAČOVICE  30:25 (17:13)

Družstvo Luhačovic nás fyzicky zjevně převyšovalo, my jsme zase působili házenkářštěji a proto také věřili ve vítězství a s nám spojený postup. Museli jsme si ale hrábnou hluboko do rezervoáru sil. Soupeř totiž praktikoval nepříjemnou osobní obranu, kterou jsme překonávali buďto individuálně, nebo pohybem více hráčů. Naproti tomu jsme měli problémy s bráněním dvou největších hráčů Luhačovic a zápas tak byl doslova přestřelkou. Přestože jsme si dokázali vytvořit tříbrankový náskok, dlouho nebylo rozhodnuto. Až když jsme v 10. minutě druhého poločasu vedli o 6, začali jsme věřit. Soupeř ale i nadále zlobil a nesmířil se s porážkou. O to cennější proto bylo konečné vítězství 30:25.

Branky: Kotěšovský Adam 13, Bajer 8, Mika 4, Šebesta 3, Rodek 1, Podola 1

Celkově jsme odvedli dobrou práci a postup z třetího místa jsme si zasloužili. Na co budeme v Žákovské lize stačit, se teprve ukáže. Věříme ale, že se neztratíme a nebudeme outsidery soutěže. První ostrý turnaj hrajeme 10.12.2016 v Olomouci, před tím si ještě zajedeme do Rožnova na Dobiáš Cup.

Sestava a branky:  Karel Čepica (B), Matěj Matuškovič (B), Jan Možíš 1, Adam Kotěšovský 40, Radek Podola 3, David Mikeška 1, Daniel Mika 12, Štěpán Rodek 5, Marek Šebesta 7, Pavel Bajer 23

Hodnocení hráčů

Karel Čepica - odchytal svůj standard, dovede tým podržet, bohužel občas i lacině inkasovat

Matěj Matuškovič - jeho výkon poznamenala zbytečná nervozita, turnaj mu nesedl

Jan Možíš - bojuje, s těžšími soupeři to má ale prvním rokem ve starších žácích hodně těžké

Adam Kotěšovský - tahoun družstva co se týče útočné hry a střelby branek, tuto roli splnil bezezbytku i tentokrát (40 branek!). Uplatňuje svůj herní nadhled i individuální dovednosti

Radek Podola - byla na něm znát absence 14 dnů, které promarodil, ale měl i světlé chvilky. Pokud bude trénovat, jistě se bude zlepšovat.

David Mikeška - zahrál v poslední době i lepší zápasy, tentokrát to nebylo úplně ono, i když také on měl i světlé okamžiky

Daniel Mika - občas má problémy s výběrem místa, tentokrát ale mile překvapil důležitými brankami

Štěpán Rodek - platný byl v útoku, i v obraně, kde dostával ty nejtěžší úkoly. Nestřílí moc branek, ale pracuje pro druhé.

Marek Šebesta - bohužel ani tentokrát neprodal vše, na co má. A že má co! Lehce trpí tím, že vypomáhá na pivotu.

Pavel Bajer - dobrý výkon, ale mohl by být i lepší, pokud by přidal na rychlosti, důrazu a razanci střelby. A to vše dotrénovat jde!