DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 17.10.2015 15:00 : Sokol Prostějov Vs SK Žeravice

Prostějov - Žeravice 35:33 (16:17)

Zatímco po první půli jsme se radovali my, po druhé bohužel domácí. Obě družstva vykazovala přibližně stejnou výkonnost a tak mohli přítomní diváci sledovat vyrovnaný duel, ve kterém se oba celky vystřídaly ve vedení. Úvodní dvacetiminutovku měli nejčastěji jedno až dvoubrankový náskok domácí, nám zase patřil zbytek poločasu. Naše jednobrankové vedení ale v tuto chvíli samozřejmě nic neznamenalo. Na naši první branku ve druhé půli dokázali prostějovští rychle zareagovat třemi zásahy a obrat byl opět na světě. Až do stavu 25:25 jsme dokázali opakovaně srovnávat skóre. Poté domácí odskočili a získali až čtyřbrankové vedení, které zřejmě rozhodlo. Domácí totiž dokázali v závěru odolat snaze našeho týmu o vyrovnání a brankou v samotném závěru své vítězství potvrdili. Výborný výkon v zápase podal Lukáš Lang, škoda jen, že ho v závěru zradilo střelecké štěstí.

Sestava a branky: Jan Šimek (B), Hynek Kaňa 2, Pavel Večeřa, Lukáš Lang 11, Tomáš Petrovčín 3, Vojtěch Nosek, Matěj Plevák, Jiří Chadim, Karel Mayer 2, Lukáš Měchura 3, Václav Punčochář 12/9