DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 08.04.2017 16:00 : SK Žeravice Vs SK Droždín

SKŽ  x   SK Droždín 20:21 (9:15) ... FOTO

První "ostrý" zápas jara se mužům nevydařil. Družstvo Droždína si již svou premiéru odbylo o týden dříve a bylo to znát. Hráči soupeře o sobě věděli daleko víc, než naši kluci. Ti se snažili zrychovalt hru, bohužel spěch nebo místy až zbrklost byl velmi častou příčinou ztrát míčů. Kazily se nejen přihrávky, ale i střelba. Soupeř tak velmi snadno do poločasu získal šestibrankový náskok.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Ve 43. minutě na tabuli svítil stav 13:19 a zdálo se být rozhodnuto. Ale nebylo. Hostům došly fyzické síly a naši hráči začali z jejich náskoku ukrajovat. Naši snahu umocnilo několik velmi hezkých zákroků brankáře Michala Zaorala, zlepšená obrana a rozložení sil na více hráčů. Když už se zdálo, že zápas otočíme, neproměnili ani ty nejvyloženější brankové příležitosti a nechali soupeře zvítězit i přesto, že ten v druhé půli skóroval jen šestkrát.

Výsledek, ale hlavně předvedená hra vzbudila rozpaky. Kluci rozhodně zápas nevypustili, snažili se v celém průběhu. Již zmíněná snaha hrát a zakončovat co nejrychleji nás tentokrát porazila, neboť do plné rozehranosti ještě hráčům přece jen něco chybí. Některé ztráty míčů byly velmi laciné a na zkušeného brankáře Ošťádala to chtělo střílet spíše z lépe vypracovaných střeleckých příležitostí. Na druhé straně je pravdou, že i tak šance na odvrácení porážky byla. Bohužel ale zůstala nanaplněná.