DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 24.10.2015 14:30 : SK Žeravice Vs SK Velká Bystřice

Žeravice - Velká Bystřice 27:24 (12:12)

Zápas s jedním z nejlepších týmů soutěže se nám vydařil. Kluci předčili soupeře v bojovnosti i chuti do hry a zaslouženě byli odměněni ziskem dvou bodů. Vítězství se ale nerodilo lehce. Ještě v poločase bylo skóre srovnané, když se oba týmy vystřídaly ve vedení. Po přestávce padaly branky v rychlém sledu. Naštěstí jsme na soupeřovi střelecké úspěchy vždy dokázali reagovat a nenechali jsme ho odskočit. Naopak v rozmezí 3.- 6. minuty druhé půle jsme třemi brankami v řadě získali dvoubrankové vedení, hosté ale zareagovali naprosto stejně a rázem byli zase oni o branku vepředu. Až do 16. minuty byl zápas vyrovnaný. Naše následující šňůra pěti branek proto přišla v pravý čas. Rázem jsme vedli 27:22 a protože do konce zbývaly pouhé dvě minuty, bylo rozhodnuto.
Jak jsem již zmínil, kluci si vítězství zasloužili. V obraně sice několikrát neřešili situaci správně, bojovností ale chyby dokázali napravovat. V důležitých momentech nás podržel David Bajer, který odchytal celé utkání. Vepředu se nám dařilo přehrávat soupeřovu obranu jednoduchými kombinacemi, solidní byla i úspěšnost střelby. Prostě jsme vítězství šli naproti a podařilo se!!!

Sestava a branky: David Bajer (B), Adam Tvaróg (B), Pavel Bajer 7, Tomáš Jurášek 4/2, Adam Chovanec 8/2, Dominik Filipski, Adam Kotěšovský 5/1, David Mikeška, Miroslav Telíšek, Daniel Mika 1, Tomáš Bartůněk 1, Marek Šebesta, Adam Hos 1