DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 03.06.2017 15:00 : SK Droždín Vs SK Žeravice

SK Droždín  x  SKŽ 27:26 (15:14) ...  FOTO

SK Droždín  -  SK Žeravice  27:26 (15:14)

K druhému přímému boji o vítěze Ligy Olomouckého kraje a současně postup do II. ligy nastoupili muži s odhodláním navázat na vysoké domácí vítězství z prvního finálového klání (37:23). Soupeř ale stejně jako před týdnem v Žeravicích začal dobře a náš tým tak v prvních minutách vždy jen dotahoval jeho jednobrankový náskok. Když jsme později dokázali získat čtyřbrankové vedení, zdálo se být vše na dobré cestě za vítězstvím. Jenže s postupem času se rozchytal domácí brankář Ošťádal a Droždín šel ještě do poločasu opět před nás. Také první minuty druhé půle patřily Droždínu, který se dostal až do pětibrankového trháku. Ani tento náskok jim ale nepřinesl konečný úspěch, neboť byl necelých 8 minut před koncem zlikvidován a za stavu 25:25 se začínalo znovu. V tu chvíli jsme měli několik velmi dobrých střeleckých příležitostí k získání rozhodujícího náskoku, všechny ale zůstaly neproměněny a soupeř brankou v samotném závěru přece jen rozhodl o svém vítězství. O postupu do II. ligy ale ne. Ten jsme si s přehledem zajistili díky celkovému skóre 63:50 z obou finálových zápasů.

Po zápase se tak paradoxně neradoval vítěz zápasu, ale vítěz série - postupující. Náš tým díky tomuto úspěchu poprvé v poměrně krátké handbalové historii zasáhne do druholigových bojů, řízených Českým svazem házené.