DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 24.10.2015 16:00 : SK Žeravice Vs Sokol Dřevohostice

Žeravice - Dřevohostice 27:22 (12:11)

Po dvou prohraných zápasech chtěli muži v zápase s Dřevohosticemi opět naplno bodovat a tento cíl rozhodně neměl být nesplnitelný. Nasvědčovaly tomu i úvodní minuty, kdy jsme celkem snadno získali vedení 4:1. S postupem času jsme si ale od soupeře nechali vnutit jeho taktiku pomalé hry, nebo přesněji řečeno, začali jsme s ním hrát chodící házenou. V ní hosté měli navrch a proto otočili výsledek. Do poločasu se obě družstva ještě dvakrát vystřídala ve vedení, aby nakonec první půle skončila naším jednobrankovým vedením, které jsme získali zásluhou třech branek v řadě v rozmezí 27. a 30. minuty. Ani po přestávce se obraz hry příliš neměnil. Naši hráči se sice pokusili tempo hry zrychlit rychlými útoky, spousta nepřesností nás ale brzdila v rozletu. Hra diváky spíše nudila, vzruch v ochozech přinesly nejčastěji naše četné chyby. Náskok jsme sice brzy navýšili na rozdíl tří branek, ve 40. minutě jsme ale zase vedli o pouhou jedinou branku. Změnu přineslo až závěrečných deset minut, ve kterých jsme soupeře přehráli (vedli jsme až rozdílem 7 branek 27:10) a zápas dovedli k pětibrankovému vítězství.
Velkou chybou bylo, že jsme se přizpůsobili soupeřovu tempu. Bylo zjevné, že pokud bychom zrychlili přechod do útoku i samotnou kombinaci, hosté by měli problémy.

Sestava a branky: Petr Janovský (B), Michal Zaoral (B), Jakub Machát (B), Milan Janeček 7, David Študent 3/1, Martin Adámek 1, Jan Šoustal 7, Jiří Hanák 4, Petr Zedek 1, Marek Zubík 2, Josef Brada, Jan Rob, Jiří Totek, Tomáš Hruška 2/1