DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 12.09.2015 10:00 : SK Žeravice Vs DHK Litovel

Žeravice - Litovel 24:16 (11:7)

V prvním podzimním zápase Zlínské ligy starších žaček s DHK Litovel naše družstvo nedokázalo zopakovat výkony předváděné na turnaji ve Vršovicích. Herně se holky přizpůsobily slabšímu soupeři, tempo zápasu nebylo vůbec uspokojivé. Nic na tom nezměnil ani fakt, že jsme od samého začátku vedli a měli mírnou převahu. Až v samotném závěru poločasu jsem odskočili na rozdíl čtyř branek. Tento čtyřbrankový rozdíl se brzy po přestávce zdvojnásobil (16:8), když jsme dokázali využít několika chyb soupeře k rychlým útokům. V 17. minutě druhého poločasu svítil na tabuli dokonce stav 21:10. Závěrečné polevení ve všech herních činnostech ale umožnilo soupeřkám zkorigovat výsledek na přijatelných 24:16 a jen dokreslilo matný výkon našich hráček.

Sestava a branky: Michaela Valčuhová (B), Lenka Obzinová 1, Elena Sekaninová, Eva Hrabicová, Markéta Lysáková, Eva Uhlířová 3/1, Anna Možíšová 7/1, Lenka Šebestová, Alena Částečková 5/1, Vendula Onderková 6/1, Adéla Iwoniaková, Anna Zubíková 2