DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

pátek 19.05.2017 08:00 : Turnaj v Prosenicích Vs (2.-3. třída)

Hodnocení Ondřeje Cupala:

V pátečním velmi teplém počasí jsme odehráli v kategorii pro 1-3 třídu 6 zápasů. Vzhledem k tomu, že většina mužstev se skládala převážně z třeťáků je celkový výsledek v podobě jedné výhry a remízy dobrý.  V utkání s Babicemi mohla být i výhra, ale neproměněné šance a sedmičky byly celý turnaj naší bolístkou. Hned po tomto zápase následoval přechod na venkovní hřiště proti Jívové A. Tady to byla hra proti o dvě hlavy vyšším soupeřům. Pozitivem je, že nikdo neklopil hlavu a se ctí se bojovalo až do konce. I na zlost trenéru Jívové. Následoval zápas proti Olomoucké ZŠ. Oproti osobní obraně se nám ani v jednom zápase nedařilo kloudně rozehrát. Hlavně starší se po radách snažili sbíhat za obranu a hrát na dlouhé míče do brejku. Zápasy proti prosenickému A i B týmu bylo setkání s většinou spoluhráčů. Remíza s B týmem byť starších dětí byla pozitivem do boje s Jívovou B.  Na první poločas šla na hřiště zkušenější část týmu doplněná mladšími a druhý poločas naši výhru a tím celkové šesté místo dokonali ti mladší.

Dětem patří velká pochvala za bojovnost. Snahu zapojit v zápase věci nacvičované na tréninku a snahu reagovat na situaci na hřišti novým řešením.

Turnaje se zúčastnili: Amálie Hermanová, Andrea Daňková, Pavla Dobešová, Sylvestr Jadrný, Vlastimil Pluhař, Vojta Martinčík, Lucie Macfeldová, Eliška Cupalová, Eliška Číhalová