DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 28.05.2017 16:00 : SK Žeravice Vs SK Droždín

SKŽ -  SK Droždín  37:23 (15:12)  ... FOTO

První finálový zápas rozehráli lépe hosté, kteří od prvních minut začali potvrzovat roli vítěze základní části a tím i favorita na dva zápasy hraného finále Ligy Olomouckého kraje. Naši hráči v obraně pouze nečinně přihlíželi a brankář Jirka Jarolím měl roli velmi těžkou a nevděčnou. Na řadu tak poměrně rychle ale správně přišel náš první time-out i změna brankářů, když se mezi tyče postavil Michal Zaoral. Obrana po domluvě začala lépe fungovat a když Michal chytil několik střel soupeře, žačali si naši hráči více věřit. A měnilo se i skóre, a to celkem v rychlém sledu. Ze stavu 3:7 to během dvanácti minut bylo 10:7 a byli jsme na koni. Do přestávky jsme již náskok nedokázali navýšit, zato po přestávce jsme získali zjevnou převahu a náskok narostl až na rozdíl osmi branek. Poté přišlo naše hluché místo, díky kterému Droždín snížil naše vedení na šestibrankové, ale následné čtyři rychlé branky po sobě zlomily hosty definitívně. V závěru kluci za potlesku asi 250 přítomných diváků navýšili skóre až na konečných 37:23, čímž si vytvořili slibnou pozici do odvety. Za tímto dílčím úspěchem stojí především skvělá bojovnost všech hráčů, chtění bylo tentokrát hodně vidět. Z individuálního pohledu stojí za zmínku minimálně výkon Michala Zaorala v brance a Milana Janečka na křídle, který předvedl několik smrtících kontrů a připsal na svůj účet hned 12 branek. Jak již ale bylo zmíněno, zvítězil především tým.

Hraje se ale na dva zápasy a je třeba zůstat na zemi a přistoupit i k odvetě s maximální koncentrací i nasazením. Dobojováno ještě rozhodně není!!!

K historickému úspěchu můžete přispět i Vy: do Droždína pojedeme společně autobusem (viz. ZDE) a budeme kluky hnát k postupu do II. ligy!!!