DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

sobota 16.09.2017 17:00 : SK Žeravice Vs TJ Holešov

SK Žeravice  x  TJ SOGOS Holešov  22:24 (10:13)

Premiérový druholigový zápas našich mužů na domácí palubovce  začal uctěním památky Petra "Berti" Janovského, se kterým jsme se rozhloučili ve středu 13.9.2017. Na počest skvělého kamaráda, brankáře a trenéra, který nám bude moc chybět, se držela minuta ticha. Kluci do zápasu nastoupili s tričky s "jeho" číslem 68 na prsou a černými páskami, ale také s velkým odhodláním bodově uspět. To se nakonec nepovedlo, i když bez šancí jsme nebyli.

Hosté vstoupili do zápasu s nepříjemnou obranou 1-2-3, se kterou jsme měli zjevné problémy. Ale i my jsme poměrně slušně bránili a když se nějaká ta skulinka přece jen našla, často zatáhl za záchrannou brzdu brankář Michal Zaoral. Hosté tak získávali náskok jen pozvolna, v poločase měli navrch pouhé tři branky.

Po změně stran se toho příliš nezměnilo. Holešov si dlouho držel 3-4 brankový náskok. Jenže v poslední desetiminutovce několikrát střelecky ztroskotal a umožnil nám dotáhnout se až na jednobrankový rozdíl. V rozhodující fázi zápasu jsme ale díky laciným ztrátám míčů a neúspěšným střeleckým pokusům promarnili svoji šanci a hosté zápas dovedli do úspěšného konce.

Co dodat? Nutně potřebujeme do naší hry vnést klid, herní nadhled, týmovost a disciplínu. Pokud se to podaří, nejsme bez šancí bojovat o body.