DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 01.11.2015 10:30 : TJ Senice na Hané Vs SK Žeravice

Senice na Hané  x  Žeravice 25:26 (11:10)

Hodnocení trenéra Jana Zdařila:
"K poslednímu zápasu na hřišti soupeře v podzimní části mistrovské soutěže jsme zavítali do Senice na Hané. Pro oko diváka ne zrovna pohledné utkání jsme nakonec vyhráli v poměru 26 : 25 po poločase 10 : 11.
V tomto utkání jsme především zahazovali střelecké příležitosti z křídel, kde jsme měli doslova mizernou úspěšnost. Také obranná činnost nevykazovala potřebnou kvalitu a z toho pramenily laciné góly v naší síti. V koncovce zápasu jsme pak doslova vydřeli dva body, což je na utkání pozitivní. Utkání nedohrál Jirka Zubík, který obdržel v závěru prvního poločasu přímou červenou kartu. Z důvodu svalového zranění v průběhu druhého poločasu odstoupil také brankář Janovský Petr."
Dodám jen tolik: je zjevné, že se ze hry vytratila lehkost a pohoda z úvodu podzimu. Jednotlivý hráči podávají nevyrovnané výkony, chybí potřebná jistota, hráč, který by stabilně družstvo táhnul. O to je cennější, že se družstvo bodově dotáhlo na Uničov, který zaváhal v Luhačovicích. Teď ještě zvládnout poslední domácí utkání s Uherským Hradištěm!

Sestava a branky: Janovský Petr ( B ), Machát Jakub ( B ), Adámek Martin 1, Brada Josef 1, Hanák Jiří 2, Hruška Tomáš 6, Janeček Milan 3, Rob Jan, Uvíra Lukáš 2, Vaculík Michal 1, Zedek Petr 3, Zubík Jiří 3, Zubík Marek 4