DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 29.10.2017 13:00 : Sokol Ostrava Vs SK Žeravice

Sokol Ostrava  x  SK Žeravice  30:30 (16:13)

V zápase s Ostravou jsme měli početní převahu, neboť jsme nastoupili s plným počtem 14-ti hráčů, zatímco domácí pouze s jedním hráčem na střídání, tedy v osmi. Chtěli jsme toho využít a hráče domácích připravit o síly rychlou hrou s tím, že budeme častěji střídat. Tedy takovou jsme měli předzápasovou taktiku. Na hřišti jsme ale předváděli pravý opak. Po příchodu do útočné poloviny jsme v klidu dali i tři volné lajny a celkově hráli pasivně. Paradoxně jsme do poloviny prvního poločasu několikrát vedli, vždy však jen jednobrankovým rozdílem. Ve druhé čtvrtině zápasu domácí čtyřmi brankami v řadě odskočili a my jsme jen s obtížemi drželi krok. Po přestávce se zdálo, že spějeme k další porážce. Domácí získali až pětibrankové vedení a zdálo se být po zápase. Zredukovali jsme tedy sestavu na snažili se se zápasem něco udělat. A výsledek se dostavil. Domácí přece jen začali trochu uvadat, což se projevilo na kvalitě střelby a jejich náskok se začal rozplývat. Přidala se nervozita a vyústěním toho všeho bylo srovnání na 30:30 v závěru 59. minuty. Z následného útoku domácích jsme branku sice neobdrželi, ale míč jsme získali až tři vteřiny před koncem a na otočení výsledku tedy již nezbyl čas.

Škoda, pokud bychom drželi stanovenou taktiku, mohli domácí "odejít" o několik minut dříve a zápas se dal vyhrát. I tak je ale bod z tohoto zápasu cenný. Nebuďme neskromní.