DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 08.11.2015 12:45 : TJ Šumperk Vs SK Žeravice

Šumperk  x  Žeravice 17:30  (13:14)

V zápase s posledním týmem tabulky jsme chtěli dát co největší prostor hráčům, kteří nenastupují v základu. I proto jsme do Šumperku odcestovali bez Adama Chovance, Adama Hosa a Tomáše Juráška, které jsme nechali k dispozici trenérovi mladších dorostenců pro zápas s Fatrou Napajedla.

Samotný zápas jsme začali v poklidu, v 5.´jsme vedli 4:1. V dalším průběhu jsme ale nedokázali náskok navyšovat. Inkasovali jsme velmi laciné branky, za kterými stála jak slabá obranná činnost hráčů, tak i samotného brankáře Adama Tvaróga. Soupeř do přestávky poločasu dokonce snížil na rozdíl jediné branky, když svou třináctou trefu zaznamenal po čase z devítimetrového hodu!

Do druhého poločasu nastoupil v brance David Bajer a po čtrnácti odehraných minutách na tabuli svítil stav 14:25. Bylo rozhodnuto, do branky se vrátil Adam Tvaróg a vedl si již podstatně lépe, než v prvním poločase. Zápas jsme dovedli k vítězství 30:17, ke spokojenosti ale bylo daleko. Výkon nebyl hoden mistrovského utkání, zejména pak v prvním poločase. Většina hráčů se nechopila příležitosti zabojovat o základ a to je škoda.

Sestava a branky: David Bajer (B) 6, Adam Tvaróg (B), Pavel Bajer 7, Dominik Filipski 1, Adam Kotěšovský 2, David Mikeška 1, Miroslav Telíšek  2, Daniel Mika 2/1, Tomáš Bartůněk, Marek Šebesta 5, Jakub Potrok 2/1, Štěpán Rodek 2