DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 08.11.2015 13:00 : SK Žeravice Vs Sokol Sokolnice

Žeravice  x  Sokolnice  37:31 (12:10)

Soupeř dorazil k utkání v okleštěné sestavě sedmi hráčů, což si naši kluci zřejmě přeložili tak, že mají vítězství jisté. V průběhu první půle totiž podali slabší výkon než obvykle a Sokolnici podcenili. V podstatě se hrálo vyrovnané utkání, obě družstva se opakovaně vystřídala ve vedení. V poločase jsme sice měli dvě branky náskok, vzhledem k předváděné hře to ale nebylo nic rozhodujícího.

Po změně stran následovala krátká vyrovnaná pasáž, ve které obě družstva střelila po dvou brankách. Po ní jsme konečně zabrali i v obraně a zásluhou šňůry čtyř branek jsme získali pětibrankový náskok (18:13) a potřebný klid. Náskok jsme později dokázali ještě o dvě branky zvýraznit (24:17), soupeř ale zabojoval a dostal se zpět na čtyřbrankové manko (27:23, 28:24 a 29:25).  V poslední desetiminutovce Sokolnice dokonce dvakrát prohrávala "jen" rozdílem tří branek (30:27 a 31:29), v samotném závěru jsme ale měli více sil a náskok jsme navýšili na šestibrankový.

V zápase jsme neměli problém s přehráním soupeře v útočné fázi, spíše jsme byli slabší v obraně. Ve druhé půli vysunutá obrana eliminovala dvě nejlepší spojky soupeře, ubránit pivota ale byl problém. Naštěstí měl svůj den brankář Vojta Juliš, který zopakoval dobrý výkon ze zápasu mladších dorostenců.

Sestava a branky: Jan Šimek (B), Vojtěch Juliš (B), Vít Divila 2, Pavel Večeřa 1, Lukáš Lang 9, Tomáš Petrovčín 2, Vojtěch Nosek, Matěj Plevák 1, Tomáš Hubík, Jiří Chadim, Karel Mayer 7, Lukáš Měchura 9, Václav Punčochář 6