DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 06.12.2015 09:00 : SK Žeravice Vs TJ Bystřice p/H.

Žeravice  x  Bystřice pod Hostýnem  34:32 (12:17)

Mladší dorostenci potřebovali v předposledním utkání podzimu zvítězit, úvod utkání tomu ale nenasvědčoval. Hosté byli od začátku aktivnějším celkem a po odehrané čtvrthodině vedli 8:4. Naši hráči za soupeřem zaostávali především v obranné činnosti, která by se spíše dala nazvat obrannou nečinností. Ani v dalších minutách nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít ke změně ve vývoji zápasu. Bystřičtí ve 26. minutě navýšili na hrozivých 17:7, jenže pak začala díky změně obranného systému konečně fungovat obrana a do poločasové přestávky naši kluci snížili na přijatelných 17:12. Zlepšený výkon pokračoval i po pauze, kdy kluci ukrajovali z náskoku soupeře. Branky padaly v rychlém sledu a po odehraných 11. minutách na tabuli svítil nerozhodný stav 22:22.  A bylo ještě lépe. Kluci pokračovali ve spanilé jízdě a v dalším průběhu získali až pětibrankové vedení 32:27, které ve zbytku zápasu uhájili.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za obrat zápasu, který se hned tak nevidí. Přibližně půlhodinovou pasáž zápasu vyhráli 25:10, tedy patnáctibrankovým rozdílem. Střelecky se blýsknul Matěj Plevák autor 12 branek, dařilo se Vojtěchu Julišovi v brance. Teď by to chtělo potvrdit výsledek na půdě Polanky, kde to ale bude hodně těžké.

Sestava a branky: Vojtěch Juliš (B), Pavel Bajer 3, Pavel Večeřa 6, Vilém Biječek, Lukáš Hybner 7, Matěj Plevák 12/4, Vojtěch Nosek 3, Adam Chovanec, Filip Suchánek 3, David Bajer