DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 13.12.2015 12:45 : SKH Polanka Vs SK Žeravice

Polanka nad Odrou  x  Žeravice  25:22 (12:10)

K poslednímu utkání podimu zajížděli mladší dorostenci do Polanky nad Odrou, kde se setkali s výkonnostně přibližně stejným soupeřem. Nasvědčoval tomu i úvod zápasu. Branky padaly jen sporadicky, zápasu dominovaly obrany společně s brankáři. Po dvaceti odehraných minutách jsme vedli 6:5. Ve zbývajícím čase prvního poločasu ale soupeř naložil se svými šancemi o malinko lépe a získal dvoubrankové vedení. Po přestávce pokračoval vyrovnaný duel až do 44. minuty. Poté domácí třemi rychlými brankami v rozmezí dvou minut získali čtyřbrankový náskok, který, jak se později ukázalo, byl pro konečný výsledek klíčový.

Klukům nešla upřít snaha, přesto byl konečný výsledek zklamáním. Díky porážce přezimujeme na posledním místě druholigové tabulky (to bylo nakonec změněno - poslední je kvůli kontumaci výsledku posledního kola družstvo Bohunic) . Do jarní části ale nastoupíme bohatší o zkušenosti  z podzimu a snad se nám povede lépe. Nejlěpší individuální výkon utkání podal brankář Vojta Juliš, který si mezi tyčemi vedl velmi dobře.

Seastava a branky: Vojtěch Juliš (B), Pavel Bajer, Pavel Večeřa 5, Lukáš Hybner 7, Matěj Slováček, Matěj Plevák 1, Vojtěch Nosek 6, Adam Chovanec, Filip Suchánek 1, David Bajer 2