DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

Novinky družstva : Starší dorost

2018-04-07 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci padli s Litovlí

Druhý celek tabulky byl dnes v hale přerovského Spartaku nad síly našeho družstva, kluci s Tatranem prohráli rozdílem dvanácti branek 20:32.   ....více

2018-04-02 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci pronikli do A - finále, ve skupině ale nebodovali

Pouť starších dorostenců letošním ročníkem Prague Handball Cupu skončila v A - finálové skupině. Přesto je bilance kluků v nejprestižnější kategorii solidní . Děkujeme za dobrou reprezentaci klubu!   ....více

2018-03-26 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci zdolali Horku nejtěsnějším rozdílem

Starší dorostenci zápas s Horkou nad Moravou, hraný v Senici na Hané, s mírnými problémy zvládli. Ve druhé půli sice prohospodařili čtyřbrankové poločasové vedení a v samotném závěru dali domácím šanci na vyrovnání. Naštěstí Vojta Juliš vytáhnul v pravý moment zákrok zápasu a body si tak naši kluci přece jen odvezli.   ....více

2018-03-11 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci oplatili Olomouci podzimní prohru

K jedinému utkání víkendu zajížděli starší dorostenci do Olomouce a jejich mise byla úspěšná. Domácí HBC zdolali 33:26. Gratulujeme!!!   ....více

2018-03-04 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci v zápase rozdílných poločasů v Polance prohráli

Po půli těsné vedení, ve druhé pauze velký obrat domácích: SHK Polanka x SK Žeravice 28:21 (13:14).   ....více

2018-02-24 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci podruhé doma úspěšní

Druhý domácí start, druhé vítězství. Starší dorostenci v dopoledním utkání porazili Centrum Haná 31:19 a získali další dva body do tabulky II. ligy.   ....více

2018-02-18 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci se vrací z Telnice s prázdnou

Domácí Sokol Tenice byl nad síly našeho týmu. Kluci prohráli o šestnáct branek.   ....více

2018-02-11 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Reputaci zachránili dorostenci

Starší dorostenci napravili zaváhání mladších dorostenek, nad Sokolnicí zvítězili 35:23 po poločase 15:10.   ....více

2017-12-16 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci prohráli také v posledním zápase podzimu

Závěr dobře rozjetého podzimu se starším dorostencům nevydařil. V posledních dvou utkáních na domácí půdě prohráli, naposledy dnes s Olomoucí.   ....více

2017-12-10 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci vedení neudrželi

Přestože měli starší dorostenci zápas s Rožnovem dobře rozehraný, vedení nakonec neudrželi a ze hříště odešli poraženi.   ....více

2017-12-03 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Starší dorostenci přivezli body z Bohunic

Zatímco ostatní naše družstva mají podzimní soutěžní klání za sebou, starším dorostencům zbývá sehrát do zimní přestávky ještě tři kola. Dnes si dojeli pro povinné body do Bohunic.   ....více

2017-10-10 |  Zubík Jiří | Starší dorost

Změna termínu utkání starších dorostenců v Sokolnici

Hlášenkou byl změněn termín utkání starších dorostenců v Sokolnici. Nově se hraje v sobotu 21.10.2017 v 16 hod.   ....více