DATUM            ČAS      DRUŽSTVO               HOSTÉ
2018-04-27   18:00    Mladší dorost    Házená Velká Bystřice
2018-04-28   14:00    Mladší žactvo    DHK Litovel
2018-04-28   15:30    Starší žačky    DHK ZORA Olomouc
2018-04-29   18:00    Muži    SHK Polanka n/O.
2018-05-05   12:00    Mladší dorost    TJ Rožnov p/R.
2018-05-05   14:00    Starší žáci    Házená Velká Bystřice
2018-05-05   16:00    Mladší dorostenky    1. SC Bohumín
2018-05-05   18:00    Muži    TJ Rožnov p/R.

neděle 21.05.2017 16:00 : SK Žeravice Vs TJ Sokol Dřevohostice

SKŽ   -  TJ Sokol Dřevohostice 29:22 (13:12) ... FOTO

Od začátku druhého semifinále se naše družstvo snažilo o rychlý přechod do útoku, což vedlo k tomu, že buď rychle střelilo branku, nebo přišlo o míč, což se stávalo poměrně často. Naproti tomu hosté nikam nespěchali a tak poměr držení míče vyzníval jednoznačně pro ně. Bohužel i brankově měli hosté v první půli po většinu času navrch, byť ani jednou nevedli o více než 2 branky. Naše družstvo poprvé vedlo až ve 23. minutě. Do poločasu sice ještě jednou o vedení přišlo, nicméně do kabin se šlo za staviu 13:12 pro nás.

Po přestávce se očekával nápor našeho týmu a ten přišel, ale až v rozmězí 41. - 45. minuty, kdy nám šňůra čtyř branek v rychlém sledu zajistila čtyřbrankové vedení. V dalších minutách se hosté ještě dokázali přiblížit na rozdíl dvou branek, v závěru ale odpadli a náš náskok se zvýraznil.

Vítězství znamená postup do finále, v němž družstvo narazí na mnohem kvalitnější Droždín. Pokud bude chtít ve finálové sérii uspět, musí se zbavit nervozity, hrát disciplinovaněji a lépe proměňovat šance. V základní části jsme s tímto soupeřem vždy o branku prohráli a prostě a jednoduše je na čase to změnit! V obou kláních jsme se totiž o body připravili víceméně sami (Droždín - Žeravice 1.10.2016, Žeravice - Droždín 8.4.2017).